Vértesszőlős Község honlapja - www.vertesszolos.hu - polg.hivatal@vertesszolos.hu | nyomtatta: vendég


Arculat
Régi | Új | Akadálymentes
Eszközök

August

27/08/2014

Mo Tu We Th Fr Sa Su
01/08/2014 (Friday)
1
02/08/2014 (Saturday)
2
03/08/2014 (Sunday)
3
04/08/2014 (Monday)
4
05/08/2014 (Tuesday)
5
06/08/2014 (Wednesday)
6
07/08/2014 (Thursday)
7
08/08/2014 (Friday)
8
09/08/2014 (Saturday)
9
10/08/2014 (Sunday)
10
11/08/2014 (Monday)
11
12/08/2014 (Tuesday)
12
13/08/2014 (Wednesday)
13
14/08/2014 (Thursday)
14
15/08/2014 (Friday)
15
16/08/2014 (Saturday)
16
17/08/2014 (Sunday)
17
18/08/2014 (Monday)
18
19/08/2014 (Tuesday)
19
20/08/2014 (Wednesday)
20
21/08/2014 (Thursday)
21
22/08/2014 (Friday)
22
23/08/2014 (Saturday)
23
24/08/2014 (Sunday)
24
25/08/2014 (Monday)
25
26/08/2014 (Tuesday)
26
27/08/2014 (Wednesday)
27
28/08/2014 (Thursday)
28
29/08/2014 (Friday)
29
30/08/2014 (Saturday)
30
31/08/2014 (Sunday)
31

Hasznos hírek

Local Info Önkormányzati Hírportál hírei

Választási közlemény

Helyi Választási Iroda Vezetőjétől

További híreink

Hirdetmény 2014

A helyi Önkormányzati képviselők és polgármesterek választásáról.

VÁLASZTÁSI ÚTMUTATÓ

Tisztelt Választópolgárok! A Köztársasági Elnök és a Nemzeti Választási Bizottság 2014. október 12-ére tűzte ki a helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek, valamint a nemzetiségi önkormányzati képviselők választását, azaz egy napon, két választás kerül lebonyolításra.

Igazgatási szünet a Polgármesteri Hivatalban

Értesítjük a Tisztelt Lakosságot, hogy a Vértesszőlősi Polgármesteri Hivatal 2014.08.25. és 2014.08.29. között igazgatási szünetet tart, a hivatal zárva lesz.

XXII. Szőlősi Mesterkezek kiállítás

Szeretettel meghívjuk a XXII. Szőlősi Mesterkezek kiállítás ünnepélyes megnyitójára.

Aktuális események

Pályázatok

Ideart Az oldal 88 ms alatt készült el. Felhasználó: vendég