Vértesszőlős Község honlapja - www.vertesszolos.hu - polg.hivatal@vertesszolos.hu | nyomtatta: vendég


Arculat
Régi | Új | Akadálymentes
Eszközök

July

01/07/2016

Mo Tu We Th Fr Sa Su
01/07/2016 (Friday)
1
02/07/2016 (Saturday)
2
03/07/2016 (Sunday)
3
04/07/2016 (Monday)
4
05/07/2016 (Tuesday)
5
06/07/2016 (Wednesday)
6
07/07/2016 (Thursday)
7
08/07/2016 (Friday)
8
09/07/2016 (Saturday)
9
10/07/2016 (Sunday)
10
11/07/2016 (Monday)
11
12/07/2016 (Tuesday)
12
13/07/2016 (Wednesday)
13
14/07/2016 (Thursday)
14
15/07/2016 (Friday)
15
16/07/2016 (Saturday)
16
17/07/2016 (Sunday)
17
18/07/2016 (Monday)
18
19/07/2016 (Tuesday)
19
20/07/2016 (Wednesday)
20
21/07/2016 (Thursday)
21
22/07/2016 (Friday)
22
23/07/2016 (Saturday)
23
24/07/2016 (Sunday)
24
25/07/2016 (Monday)
25
26/07/2016 (Tuesday)
26
27/07/2016 (Wednesday)
27
28/07/2016 (Thursday)
28
29/07/2016 (Friday)
29
30/07/2016 (Saturday)
30
31/07/2016 (Sunday)
31

Hasznos hírek

Local Info Önkormányzati Hírportál hírei

Rendelés változása szabadság miatt júliusban

További híreink

Semmelweis nap

Az Orvosi rendelő 2016. július 1-jén (pénteken) Semmelweis nap miatt zárva tart. Szükség esetén a Tatabányai központi ügyeletet lehet igénybe venni.

Igazgatási szünet július - augusztus hóban

Értesítjük Tisztelt Ügyfeleinket, hogy a Vértesszőlősi Polgármesteri Hivatal az alábbi napokon igazgatási szünet miatt ZÁRVA tart:

Köztisztviselők és kormánytisztviselők napja

Tájékoztatjuk Tisztelt Ügyfeleinket, hogy a Polgármesteri Hivatal 2016. június 30-án (csütörtökön) és július 1-jén (pénteken) ZÁRVA tart. Kérjük megértésüket.

Aktuális események

július
5
Kedd
ÉGÁZ-DÉGÁZ Gázszolgáltató Zrt. lakossági tájékoztatása!
Vértesszőlős 05/07/2016 09:00 - 13:00
július
6
Szerda
Meghívó kiállítás megnyitóra!
TATABÁNYAI MÚZEUM (TATABÁNYA, SZENT BORBÁLA TÉR 1.) 06/07/2016 17:00 - 19:00
július
25
Hétfő
Igazgatási szünet július - augusztus hóban
Vértesszőlős, Polgármesteri Hivatal 25/07/2016 00:00 - 00:00

Pályázatok

Ideart Az oldal 94 ms alatt készült el. Felhasználó: vendég