Vértesszőlős Község honlapja - www.vertesszolos.hu - polg.hivatal@vertesszolos.hu | nyomtatta: vendég


Arculat
Régi | Új | Akadálymentes
Eszközök

September

05/09/2015

Mo Tu We Th Fr Sa Su
01/09/2015 (Tuesday)
1
02/09/2015 (Wednesday)
2
03/09/2015 (Thursday)
3
04/09/2015 (Friday)
4
05/09/2015 (Saturday)
5
06/09/2015 (Sunday)
6
07/09/2015 (Monday)
7
08/09/2015 (Tuesday)
8
09/09/2015 (Wednesday)
9
10/09/2015 (Thursday)
10
11/09/2015 (Friday)
11
12/09/2015 (Saturday)
12
13/09/2015 (Sunday)
13
14/09/2015 (Monday)
14
15/09/2015 (Tuesday)
15
16/09/2015 (Wednesday)
16
17/09/2015 (Thursday)
17
18/09/2015 (Friday)
18
19/09/2015 (Saturday)
19
20/09/2015 (Sunday)
20
21/09/2015 (Monday)
21
22/09/2015 (Tuesday)
22
23/09/2015 (Wednesday)
23
24/09/2015 (Thursday)
24
25/09/2015 (Friday)
25
26/09/2015 (Saturday)
26
27/09/2015 (Sunday)
27
28/09/2015 (Monday)
28
29/09/2015 (Tuesday)
29
30/09/2015 (Wednesday)
30

Hasznos hírek

Local Info Önkormányzati Hírportál hírei

Szüreti felvonulás és bál 2015. szeptember 26.

Tisztelt Vértesszőlősiek! Szeretettel hívjuk és várjuk Önöket a 2015. szeptember 26-án 15 órakor kezdődő hagyományos SZÜRETÜNNEPÜNKRE!

További híreink

Rendelés változása

2015. szeptember 11-én a rendelés 13-15 óra között lesz. Rendel dr. Csák Ferenc

A víz élet, gondozzuk közösen!

Fenyegető árvizek, pusztító aszály, hőség és hóvihar. Az éghajlatváltozás hatásai egyre sürgetőbbé teszik, hogy felkészüljünk ezekre a csapásokra és – amennyire lehet – kezeljük a szélsőséges időjárás hatásait.

Samu 50 - méltó megemlékezés Vértes Lászlóról - hatalmas siker - rengeteg látogató!

A vértesszőlősi előember tarkócsontjának megtalálásának 50. évfordulóján egész napos ingyenes belépéssel, tárlatvezetéssel, vetítésekkel és változatos gyerekprogramokkal vártuk a látogatókat.

Álláslehetőség

pénzügyi előadó munkakör betöltésére

Aktuális események

szeptember
10
Csütörtök
Szeptemberi testületi ülés
Vértesszőlős, Polgármesteri Hivatal 10/09/2015 13:00 - 18:00
szeptember
26
Szombat
Szüreti felvonulás és bál 2015. szeptember 26.
Vértesszőlős, Tájház 26/09/2015 15:00 - 01/01/1970 01:00

Pályázatok

Ideart Az oldal 72 ms alatt készült el. Felhasználó: vendég