Vértesszőlős Község honlapja - www.vertesszolos.hu - polg.hivatal@vertesszolos.hu | nyomtatta: vendég


Arculat
Régi | Új | Akadálymentes
Eszközök

February

06/02/2016

Mo Tu We Th Fr Sa Su
01/02/2016 (Monday)
1
02/02/2016 (Tuesday)
2
03/02/2016 (Wednesday)
3
04/02/2016 (Thursday)
4
05/02/2016 (Friday)
5
06/02/2016 (Saturday)
6
07/02/2016 (Sunday)
7
08/02/2016 (Monday)
8
09/02/2016 (Tuesday)
9
10/02/2016 (Wednesday)
10
11/02/2016 (Thursday)
11
12/02/2016 (Friday)
12
13/02/2016 (Saturday)
13
14/02/2016 (Sunday)
14
15/02/2016 (Monday)
15
16/02/2016 (Tuesday)
16
17/02/2016 (Wednesday)
17
18/02/2016 (Thursday)
18
19/02/2016 (Friday)
19
20/02/2016 (Saturday)
20
21/02/2016 (Sunday)
21
22/02/2016 (Monday)
22
23/02/2016 (Tuesday)
23
24/02/2016 (Wednesday)
24
25/02/2016 (Thursday)
25
26/02/2016 (Friday)
26
27/02/2016 (Saturday)
27
28/02/2016 (Sunday)
28
29/02/2016 (Monday)
29

Hasznos hírek

Local Info Önkormányzati Hírportál hírei

Önkormányzati és civil programterv 2016. első félév, Vértesszőlős

Önkormányzati és civil programterv 2016. első félév, Vértesszőlős

Galéria

További híreink

X. Európai Méhnyakrák Megelőzési Hét (2016. Január 23-30.)

A méhnyakrák napjainkban is komoly népegészségügyi probléma. A korai stádiumban felfedezett méhnyakrák túlélési aránya a kezelés után 100% is lehet, évente mégis hölgyeket veszítünk el ebben a betegségben.

Rendelés változása!

Tájékoztatjuk Tisztelt betegeinket, hogy a rendelés február 1-5-ig az alábbi módon változik.

FELHÍVÁS! Tisztelt Gazdálkodó!

Tekintettel arra, hogy sok esetben lejárnak a 2013-ban kiváltott őstermelői igazolványok és 2015. december 31-én hatályukat vesztették, 2016-ban nagy számú őstermelői ügyintézés várható.

Aktuális események

február
9
Kedd
Téltemető
Vértesszőlős, Közösségi Ház 09/02/2016 18:00 - 20:00
február
11
Csütörtök
Képviselő-testületi ülés 2016.02.11.
Vértesszőlős, Polgármesteri Hivatal 11/02/2016 13:00 - 18:00
február
12
Péntek
Műanyaghulladék és fém italos doboz szelektív gyűjtése háztól (sárga színű zsákokban)!
Vértesszőlős belterülete 12/02/2016 00:00 - 00:00

Pályázatok

Ideart Az oldal 83 ms alatt készült el. Felhasználó: vendég