Vértesszőlős Község honlapja - www.vertesszolos.hu - polg.hivatal@vertesszolos.hu | nyomtatta: vendég


Arculat
Régi | Új | Akadálymentes
Eszközök

February

28/02/2015

Mo Tu We Th Fr Sa Su
01/02/2015 (Sunday)
1
02/02/2015 (Monday)
2
03/02/2015 (Tuesday)
3
04/02/2015 (Wednesday)
4
05/02/2015 (Thursday)
5
06/02/2015 (Friday)
6
07/02/2015 (Saturday)
7
08/02/2015 (Sunday)
8
09/02/2015 (Monday)
9
10/02/2015 (Tuesday)
10
11/02/2015 (Wednesday)
11
12/02/2015 (Thursday)
12
13/02/2015 (Friday)
13
14/02/2015 (Saturday)
14
15/02/2015 (Sunday)
15
16/02/2015 (Monday)
16
17/02/2015 (Tuesday)
17
18/02/2015 (Wednesday)
18
19/02/2015 (Thursday)
19
20/02/2015 (Friday)
20
21/02/2015 (Saturday)
21
22/02/2015 (Sunday)
22
23/02/2015 (Monday)
23
24/02/2015 (Tuesday)
24
25/02/2015 (Wednesday)
25
26/02/2015 (Thursday)
26
27/02/2015 (Friday)
27
28/02/2015 (Saturday)
28

Hasznos hírek

Local Info Önkormányzati Hírportál hírei

Fogászati ügyelet!

Vértesszőlős Község Önkormányzata megállapodást kötött Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzatával fogászati ügyelet fenntartására.

További híreink

Rendelés változás szabadság miatt!

Tájékoztatom kedves betegeimet, hogy szabadság miatt a rendelés időpontjai megváltoznak.

Tájékozató a bírósági ülnökök választásáról

Magyarország köztársasági elnöke az Országos Bírósági Hivatal elnökének előterjesztésére az ez évi ülnökválasztást 2015. március 7. napja és 2015. április 30. napja közé eső időtartamra tűzte ki.

Pályázat gazdálkodási előadó munkakör betöltésére

Vértesszőlős Község Jegyzője a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. § (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet Vértesszőlősi Polgármesteri Hivatal gazdálkodási előadó munkakör betöltésére.

Pályázat adóügyi előadó munkakör betöltésére

Vértesszőlős Község Jegyzője a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. § (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet Vértesszőlősi Polgármesteri Hivatal adóügyi előadó munkakör betöltésére.

Aktuális események

Pályázatok

Ideart Az oldal 122 ms alatt készült el. Felhasználó: vendég