Vértesszőlős Község honlapja - www.vertesszolos.hu - polg.hivatal@vertesszolos.hu | nyomtatta: vendég


Arculat
Régi | Új | Akadálymentes
Eszközök

March

30/03/2015

Mo Tu We Th Fr Sa Su
01/03/2015 (Sunday)
1
02/03/2015 (Monday)
2
03/03/2015 (Tuesday)
3
04/03/2015 (Wednesday)
4
05/03/2015 (Thursday)
5
06/03/2015 (Friday)
6
07/03/2015 (Saturday)
7
08/03/2015 (Sunday)
8
09/03/2015 (Monday)
9
10/03/2015 (Tuesday)
10
11/03/2015 (Wednesday)
11
12/03/2015 (Thursday)
12
13/03/2015 (Friday)
13
14/03/2015 (Saturday)
14
15/03/2015 (Sunday)
15
16/03/2015 (Monday)
16
17/03/2015 (Tuesday)
17
18/03/2015 (Wednesday)
18
19/03/2015 (Thursday)
19
20/03/2015 (Friday)
20
21/03/2015 (Saturday)
21
22/03/2015 (Sunday)
22
23/03/2015 (Monday)
23
24/03/2015 (Tuesday)
24
25/03/2015 (Wednesday)
25
26/03/2015 (Thursday)
26
27/03/2015 (Friday)
27
28/03/2015 (Saturday)
28
29/03/2015 (Sunday)
29
30/03/2015 (Monday)
30
31/03/2015 (Tuesday)
31

Hasznos hírek

Local Info Önkormányzati Hírportál hírei

Ruhagyűjtés!

Tisztelt Vértesszőlősiek! Ruhagyűjtés lesz április 7-10-ig a polgármesteri hivatalban ügyfélfogadási időben.

További híreink

Húsvét - Veľká noc a Tájházban

A Vértesszőlősi Szlovák Nemzetiségi Önkormányzat és a Közösségi Ház és a Szlovák Közművelődési Központ – Tatabánya-Bánhida szervezésében várjuk az érdeklődőket!

Elektromos hulladék begyűjtése

Környezettudatosság a mindennapokban

Tanács utca átnevezésének kérdése

Tisztelt Lakosság! A március 12-ei közmeghallgatás egyik napirendjét képezte a Tanács utca átnevezésének kérdése, az alábbi okok miatt.

Közmeghallgatás a Baromállás-dűlőben

Vértesszőlős Község Önkormányzatának Képviselő-testülete nevében értesítem a Baromállás dűlői lakosokat, hogy a Képviselő-testület 2014. április 9-én (csütörtökön) 17.00 órai kezdettel KÖZMEGHALLGATÁST tart.

Aktuális események

április
1
Szerda
Húsvét - Veľká noc a Tájházban
Vértesszőlős, Tájház 01/04/2015 09:00 - 12:00
április
7
Kedd
Ruhagyűjtés!
Vértesszőlős, Polgármesteri Hivatal, Hivatali időben 07/04/2015 00:00 - 00:00
április
7
Kedd
Meghívó a baba-mama klub következő összejöveteleinek ideje 2015 évben:
Vértesszőlős, Samufalvi Óvoda és Bőlcsőde - bölcsődei csoport 07/04/2015 16:00 - 17:00

Pályázatok

Ideart Az oldal 87 ms alatt készült el. Felhasználó: vendég