Vértesszőlős Község honlapja - www.vertesszolos.hu - polg.hivatal@vertesszolos.hu | nyomtatta: vendég


Arculat
Régi | Új | Akadálymentes
Eszközök

May

06/05/2015

Mo Tu We Th Fr Sa Su
01/05/2015 (Friday)
1
02/05/2015 (Saturday)
2
03/05/2015 (Sunday)
3
04/05/2015 (Monday)
4
05/05/2015 (Tuesday)
5
06/05/2015 (Wednesday)
6
07/05/2015 (Thursday)
7
08/05/2015 (Friday)
8
09/05/2015 (Saturday)
9
10/05/2015 (Sunday)
10
11/05/2015 (Monday)
11
12/05/2015 (Tuesday)
12
13/05/2015 (Wednesday)
13
14/05/2015 (Thursday)
14
15/05/2015 (Friday)
15
16/05/2015 (Saturday)
16
17/05/2015 (Sunday)
17
18/05/2015 (Monday)
18
19/05/2015 (Tuesday)
19
20/05/2015 (Wednesday)
20
21/05/2015 (Thursday)
21
22/05/2015 (Friday)
22
23/05/2015 (Saturday)
23
24/05/2015 (Sunday)
24
25/05/2015 (Monday)
25
26/05/2015 (Tuesday)
26
27/05/2015 (Wednesday)
27
28/05/2015 (Thursday)
28
29/05/2015 (Friday)
29
30/05/2015 (Saturday)
30
31/05/2015 (Sunday)
31

Hasznos hírek

Local Info Önkormányzati Hírportál hírei

Ismét lesz ingyenes jogsegély szolgálat 2015. május 25-től!

Csak Vértesszőlősi lakosoknak!

További híreink

Papír-, kupak-, használt sütőolaj és zsír gyűjtése az óvodában!

Papír – és kupakgyűjtés 2015. május 11 – május 14 között a Samufalvi Óvoda és Bölcsődében!

Sikeres volt az egészségnap!

Egészségnapot szervezett a vértesszőlősi önkormányzat a lakosok számára 2015. április 17-én, pénteken.

Aktuális események

május
11
Hétfő
Papír-, kupak-, használt sütőolaj és zsír gyűjtése az óvodában!
Vértesszőlős, Samufalvi Óvoda és Bőlcsőde 11/05/2015 07:00 - 16:00
május
12
Kedd
Papír-, kupak-, használt sütőolaj és zsír gyűjtése az óvodában!
Vértesszőlős, Samufalvi Óvoda és Bőlcsőde 12/05/2015 07:00 - 16:00
május
13
Szerda
Papír-, kupak-, használt sütőolaj és zsír gyűjtése az óvodában!
Vértesszőlős, Samufalvi Óvoda és Bőlcsőde 13/05/2015 07:00 - 16:00

Pályázatok

Ideart Az oldal 91 ms alatt készült el. Felhasználó: vendég