Vértesszőlős Község honlapja - www.vertesszolos.hu - polg.hivatal@vertesszolos.hu | nyomtatta: vendég


Arculat
Régi | Új | Akadálymentes
Eszközök

April

25/04/2014

Mo Tu We Th Fr Sa Su
01/04/2014 (Tuesday)
1
02/04/2014 (Wednesday)
2
03/04/2014 (Thursday)
3
04/04/2014 (Friday)
4
05/04/2014 (Saturday)
5
06/04/2014 (Sunday)
6
07/04/2014 (Monday)
7
08/04/2014 (Tuesday)
8
09/04/2014 (Wednesday)
9
10/04/2014 (Thursday)
10
11/04/2014 (Friday)
11
12/04/2014 (Saturday)
12
13/04/2014 (Sunday)
13
14/04/2014 (Monday)
14
15/04/2014 (Tuesday)
15
16/04/2014 (Wednesday)
16
17/04/2014 (Thursday)
17
18/04/2014 (Friday)
18
19/04/2014 (Saturday)
19
20/04/2014 (Sunday)
20
21/04/2014 (Monday)
21
22/04/2014 (Tuesday)
22
23/04/2014 (Wednesday)
23
24/04/2014 (Thursday)
24
25/04/2014 (Friday)
25
26/04/2014 (Saturday)
26
27/04/2014 (Sunday)
27
28/04/2014 (Monday)
28
29/04/2014 (Tuesday)
29
30/04/2014 (Wednesday)
30

Hasznos hírek

Local Info Önkormányzati Hírportál hírei

Öngyújtó kiállítás a Közösségi Házban

Tomasik István különleges öngyújtó gyűjteményét tekinthetik meg a látogatók a Közösségi Ház előterében.

További híreink

Hírmondó áprilisi lapzárta

Szeretnék mindenkit tájékoztatni, hogy az áprilisi Hírmondóba szánt hirdetések, közérdekű információk leadási határideje rendhagyó módon 04.23. szerda.

Falugazdász fogadóórái a Vértesszőlősi Polgármesteri Hivatalban

Kedves Gazdálkodók! Vértesszőlős településen Katona Mária falugazdász a következő időpontokban tart fogadóórákat a Polgármesteri Hivatal épületében:

Tisztelt Termelők, Gazdálkodók!

Indul a 2014. évi egységes kérelem beadása!

Magyar - Szlovák Nyugdíjtanácsadó Nap

Az Országos Nyugdíjbiztosítási Főigazgatóság és a Szlovák Társadalombiztosítási Intézet „Sociálna Poistovna – ústredie” a nemzetközi nyugdíjszakmai együttműködés keretében Magyar - Szlovák nyugdíjtanácsadó Napot tart 2014. május 6-án Komáromban.

Aktuális események

április
28
Hétfő
Falugazdász fogadóórái
Vértesszőlős Polgármesteri Hivatal 28/04/2014 13:00 - 16:00
május
12
Hétfő
Falugazdász fogadóórái
Vértesszőlős Polgármesteri Hivatal 12/05/2014 13:00 - 16:00
május
26
Hétfő
Falugazdász fogadóórái
Vértesszőlős Polgármesteri Hivatal 26/05/2014 13:00 - 16:00

Pályázatok

Ideart Az oldal 206 ms alatt készült el. Felhasználó: vendég