Vértesszőlős Község honlapja - www.vertesszolos.hu - polg.hivatal@vertesszolos.hu | nyomtatta: vendég


Arculat
Régi | Új | Akadálymentes
Eszközök

September

21/09/2014

Mo Tu We Th Fr Sa Su
01/09/2014 (Monday)
1
02/09/2014 (Tuesday)
2
03/09/2014 (Wednesday)
3
04/09/2014 (Thursday)
4
05/09/2014 (Friday)
5
06/09/2014 (Saturday)
6
07/09/2014 (Sunday)
7
08/09/2014 (Monday)
8
09/09/2014 (Tuesday)
9
10/09/2014 (Wednesday)
10
11/09/2014 (Thursday)
11
12/09/2014 (Friday)
12
13/09/2014 (Saturday)
13
14/09/2014 (Sunday)
14
15/09/2014 (Monday)
15
16/09/2014 (Tuesday)
16
17/09/2014 (Wednesday)
17
18/09/2014 (Thursday)
18
19/09/2014 (Friday)
19
20/09/2014 (Saturday)
20
21/09/2014 (Sunday)
21
22/09/2014 (Monday)
22
23/09/2014 (Tuesday)
23
24/09/2014 (Wednesday)
24
25/09/2014 (Thursday)
25
26/09/2014 (Friday)
26
27/09/2014 (Saturday)
27
28/09/2014 (Sunday)
28
29/09/2014 (Monday)
29
30/09/2014 (Tuesday)
30

Hasznos hírek

Local Info Önkormányzati Hírportál hírei

Meghívó Közmeghallgatásra

Vértesszőlős Község Szlovák Nemzetiségi Önkormányzatának képviselő-testülete 2014. szeptember 24-én (szerdán) 17 órakor tartja KÖZMEGHALLGATÁSÁT a Közösségi Házban

További híreink

Orvosi rendelés változása szabadság miatt

Szeptember 25-október 17-ig.

Tájékoztatás polgármester és képviselőjelöltek részére

Az októberi önkormányzati választások előtti kampányidőszakban, ingyenes és fizetős hirdetési lehetőségek polgármester és képviselőjelöltek részére.

Az önkormányzati választások legfontosabb tudnivalói

Könnyített választási tájékoztató

Aktuális események

október
6
Hétfő
Papírgyűjtés
Vértesszőlős, Samufalvi Óvoda és Bőlcsőde 06/10/2014 07:00 - 16:00
október
7
Kedd
Papírgyűjtés
Vértesszőlős, Samufalvi Óvoda és Bőlcsőde 07/10/2014 07:00 - 16:00
október
8
Szerda
Papírgyűjtés
Vértesszőlős, Samufalvi Óvoda és Bőlcsőde 08/10/2014 07:00 - 16:00

Pályázatok

Ideart Az oldal 97 ms alatt készült el. Felhasználó: vendég