Vértesszőlős Község honlapja - www.vertesszolos.hu - polg.hivatal@vertesszolos.hu | nyomtatta: vendég


Arculat
Régi | Új | Akadálymentes
Eszközök

April

19/04/2019

Mo Tu We Th Fr Sa Su
01/04/2019 (Monday)
1
02/04/2019 (Tuesday)
2
03/04/2019 (Wednesday)
3
04/04/2019 (Thursday)
4
05/04/2019 (Friday)
5
06/04/2019 (Saturday)
6
07/04/2019 (Sunday)
7
08/04/2019 (Monday)
8
09/04/2019 (Tuesday)
9
10/04/2019 (Wednesday)
10
11/04/2019 (Thursday)
11
12/04/2019 (Friday)
12
13/04/2019 (Saturday)
13
14/04/2019 (Sunday)
14
15/04/2019 (Monday)
15
16/04/2019 (Tuesday)
16
17/04/2019 (Wednesday)
17
18/04/2019 (Thursday)
18
19/04/2019 (Friday)
19
20/04/2019 (Saturday)
20
21/04/2019 (Sunday)
21
22/04/2019 (Monday)
22
23/04/2019 (Tuesday)
23
24/04/2019 (Wednesday)
24
25/04/2019 (Thursday)
25
26/04/2019 (Friday)
26
27/04/2019 (Saturday)
27
28/04/2019 (Sunday)
28
29/04/2019 (Monday)
29
30/04/2019 (Tuesday)
30

Hasznos hírek

Local Info Önkormányzati Hírportál hírei

{Cégtár}

A Cégtár adatlap letölthető innen!

A ".doc" kiterjesztésű fájl kitölthető számítógéppel, és visszaküldhető a polg[pont]hivatal[kukac]vertesszolos[pont]hu e-mail címre. Másik lehetőség, hogy a kitöltött és kinyomtatott adatlapot eljuttathatják a Polgármesteri Hivatal 2837 Vértesszőlős Templom u. 57. postacímére postai úton, vagy személyesen.

A cégtárban képek feltöltésére is van lehetőség (max 3db), ezeket a fenti e-mailen szintén fogadjuk.

{Cég elnevezése}

{Fő tevékenység}

Ideart Az oldal 83 ms alatt készült el. Felhasználó: vendég